Parní mop 5v1

DS52826861

Nový produkt

Dnes již dobře známý způsob úklidu za pomoci praktického parního mopu 5v1. Nyní při úklidu celého bytu pohodlně vystačíte jen s jedním přístrojem, parním čističem, a navíc bez použití čisticích prostředků.

Více informací

Skladem

1 349 Kč s DPH

-10%

1 499 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Udělá radost Ženě (dívce)
Věková kategorie Dospělá osoba
Dárek vhodný pro Partner - partnerka
Tento dárek ocení především Ten, kdo má dnes na starosti úklid

Více informací

Parní mop 5v1Jedinečnost parního mopu spočívá ve využití páry, která ničí roztoče a bakterie během pár sekund. Mop s vestavěným parním filtrem má několik vyměnitelných nástavců, takže nyní pohodlně vyčistíte podlahy, koberce, okna nebo například spáry dlaždic. Díky napařovači na textil můžete vyčistit také oblečení nebo závěsy a záclony. Nástavce mají různé další možnosti využití přidáním speciálních stěrek z mikrovlákna. Stačí pouze nalít do vestavěné nádobky čistou vodu, která se díky filtru přemění na páru a rychlý efektivní úklid může začít.

Princip fungování parního mopu: Parní mop 5v1 obsahuje vestavěný filtr, který přeměňuje vodu na horkou páru. Před použitím nalijte pomocí přiložené odměrky do zásobníku stanovené množství vody a zásobník uzavřete. Nasaďte prodlouženou rukojeť a do drážky schovejte šňůru, aby vám při úklidu nepřekážela. Nasaďte nástavec a textilní stěrku, kterou právě potřebujete k úklidu, zapněte mop průhledným tlačítkem 0/1 a kolečkem nastavte požadovanou sílu páry. Pára se začne vytvářet téměř okamžitě a mop je připraven k použití.

Druhy nástavců: Parní čistič na podlahu Parní čistič na koberec Čistič oken Napařovač textilu Ruční napařování
Rozměry složeného mopu bez nástavce: 114 cm
Rozměry čističe na podlahu: 26 cm x 19 cm
Rozměry čističe na koberec: 27 cm x 21 cm
Rozměry čističe oken a textilu: cca 20 cm x 9 cm
Rozměry parní prachovky pro ruční napařování: cca 17 cm x 10 cm
Stěrky z mikrovlákna lze prát v pračce

Obsah balení: 1x Parní H2O mop 1x Odměrka 1x Nástavec na čištění koberce 4x návlek z mikrovlákna (náhradní návleky můžete objednat ZDE) 1x Variabilní tryska 1x Kulatý nylonový kartáč 1x Hadice pro rušní čištění 1x Příslušenství pro čištění oken 1x Špendlík z oceli pro čištění vodního kamene 1x Manuál v českém i anglickém jazyce 

Materiál: plast
Barva: Zelená
Napětí: 220-240V, 50/60Kz, 1300W

Znáte z reklamy v TV

Recenze

Napsat recenzi

Parní mop 5v1

Parní mop 5v1

Dnes již dobře známý způsob úklidu za pomoci praktického parního mopu 5v1. Nyní při úklidu celého bytu pohodlně vystačíte jen s jedním přístrojem, parním čističem, a navíc bez použití čisticích prostředků.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: